استند پوستر دو طرفه

حتما در اماکن مختلف بنر ها و پوستر های مختلفی را دیده اید که مطالب متنوعی را به شما نشان می دهند و نکته هایی را گوش زد می کنند. این بنر ها و پوستر ها معمولا استند پوستر هایی دارند که با استفاده از آن ها بر پا شده و می ایستند. استند پوستر ها انواع متنوعی دارند و شما می توانید برای هر منظوری از نوع خاصی از استند استفاده کنید. همین طور جنس، طرح، رنگ و اشکال مختلفی نیز برای استندها وجود دارد. در این گفتار درباره این موارد به بحث می نشینیم.

گفتیم این وسیله انواع مختلفی دارد. در یک دسته بندی استند پوستر ها را به استند پوستر یک طرفه و استند پوستر دو طرفه تقسیم می کنیم. مدل دو طرفه آن به شکلی تعبیه شده است که می توانند همزمان در دو طرف خود دو بنر و پوستر مختلف را جای دهند. این استند ها در اماکنی که فضای کم تری وجود دارد و باید بهره برداری صد در صدی از فضا را داشت، بسیار مفید هستند. پس اگر شما هم فضای کمی در اخختیار دارید اما می خواهید از دو پوستر استفاده کنید، این ابزار مناسب شما است. شما می توانید با توجه به فضا و کاربرد مد نظر خود اقدام به خرید این نوع کالا کنید.

جنس های استند پوستر

استند پوستر ها در جنس های مختلفی در بازار موجود هستند. از این جمله می توان به استند پوستر چوبی و استند پوستر آلومینیومی اشاره کرد. هر کدام از این اجناس نیز کاربرد متفاوت و متنوعی در فضای کاری، فرهنگی و… دارد. مثلا نوع چوبی می تواند برای فضاهای شکیل و یا فانتزی مناسب باشد و یا استند پوستر آلومینیومی در جاهایی که نیاز است وسایل سبک به کار برود مناسب و مفید است. این مورد می تواند بسیار سلیقه ای نیز باشد و شما می توانید با توجه به علاقه خود یک جنس از بین اجناس استند را انتخاب کنید.

علاوه بر این ها استند پوستر ها در ابعاد و اندازه های مختلفی نیز دیده می شوند. یکی از رایج ترین و  پر کاربرد ترین ابعاد استند،‌ استند پوستر۹۰*۶۰ است. این سایز سایز پوستر نمایشگاهی محسوب می شود و اصولا برای پوستر هایی در نمایشگاه ها و جشنواره ها مورد استفاده قرار می گیرد. باز هم این مورد یعنی ابعاد این ابزار بستگی به فضا و کاربرد شما دارد. شما می توانید با توجه به مساحت و طول سقف فضای خود ابعاد مناسب را انتخاب و تهیه کنید.

قیمت استند پوستر

امروزه چاپ هر نوعی عکسی بر روی استند پوستر ها میسر است و شما با یک سفارش می توانید به این مهم دست پیدا کنید. توجه کنید که چاپ عکس و پوستر مورد نظر شما ممکن است زمان بر باشد. بنا بر این قبل از اجرای مراسم و مناسبت خود به فکر تهیه پوستر و استند باشید تا در کم ترین زمان ممکن سفارشتان به دست شما برسد. اما موضوع مهم هر بحث، قیمت!

قیمت این محصول کاربردی به بسیاری عوامل مختلف بستگی دارد و نمی توان یک یا دو قیمت کلی برای استند ها اعلام کرد. بسته به جنس، ابعاد، مدل و … این محصول، قیمت آن نیز متغیر است. مشخص است که رنج قیمتی به شهر و محل سکونت شما نیز بستگی دارد. اما در کل می توان گفت چیزی حدود بالای صد هزار تومان را باید برای یک استند خوب در نظر گرفت. البته مشخص است که شما می توانید استند هایی ارزان تر پیدا کنید که همان کارایی را دارا هستند اما به هر حال تفاوت هایی با انواع دیگر استند در جنس و مدل دارند.

استند پوستر

در یک جمع بندی می توان گفت که این وسیله برای مراسمات و نمایشگاه های مختلف کاربرد بسیاری دارد. از انواع مختلفی برخوردار است. می توان ابعاد مختلفی را سفارش داد و چاپ کرد. و در کل قیمت استند های موجود می تواند مقرون به صرفه باشد. از این جهت است که ما شما را به استفاده از این استند های کارآمد دعوت می کنیم. امیدواریم این مقاله مفید واقع شده باشد.