جاکاتالوگی

یکی از روش های نوین برای نمایش و ارائه دادن کاتالوگ‌ها، بروشورها، روزنامه‌ها استفاده از استند کاتالوگ است، این محصول دارای انواع مختلفی در جنس و اندازه می باشد که فروشگاه پرتابل استند حاضر به فروش انواع کاتالوگ در بهترین کیفیت به صورت آنلاین و 24 ساعته مشغول بکار است، جهت خرید این محصول در ادامه با ما همراه باشید.

 

استند کاتالوگ چیست؟

قبل از هرچیزی باید با کاربرد یک محصول آشنا شد تا با اطلاعات کافی بهترین و مناسب ترین نوع آن خریداری شود، استند کاتالوگ یا همان جا کاتالوگی عمدتا یک پایه مشخص شده برای بهتر ارائه دادن فعالیت و معرفی محصولات یک فروشگاه استفاده می شود که امروزه از این محصول بسیار استقبال شده و فروش بسزایی دارد، انواع مختلفی از جنس، اندازه و کیفیت این محصول در بازار موجود است که هر کدام با توجه به مشخصات و ویژگی های خود از قیمت مشخص شده ای برخوردار است.

نحوه کار با استند کاتالوگ به گونه ای است که مجموعه ای از داده ها و اطلاعات همراه با جزئیات و تصاویر در طبقه های تعیین شده با چهارچوب منظم گردآوری می شود، این جزئیات درج شده به گونه ای است که کاربران را با روند و چگونگی کار آشنا می کند که این مشخصه کاتالوگ ها عامل موثری در بازاریابی کسب و کارهای مختلف است که به وسیله این محصول می توان در جذب نظر مشتریان و مخاطبان استفاده کرد.

استند کاتالوگ

بررسی کاربرد و ویژگی های جا کاتالوگی:

  • استند کاتالوگ همچنین کاربرد های شایانی با عنوان سازه نمایشگاهی در زمینه فعالیت هایی همچون نمایشگاه ها، همایش و رویدادها دارد.
  • دیگر کاربرد فوق العاده استند های جا کاتالوگی سازه ای موفق و ثابت در زمینه فعالیت هایی همچون ادارات، بانکها و شرکت های مختلف است که در حوزه های مختلفی فعالیت دارد.
  • استند ها دارای دو نوع یک طرفه و دو طرفه هستند که هر کدام با توجه به نوع خود بر اساس نیاز و مکان نصب تولید می گردند.
  • دیگر ویژگی مطلوب این محصول کم حجم بودن و قابلیت حمل و نقل آسان است که توانسته است به محصولی برجسته و محبوب تبدیل گردد.
  • استندها در انواع مختلفی با کاربرد های ویژه ای تولید می گردند که قیمت هر کدام با توجه به نوع آن تعیین می گردد.

معرفی انواع استند کاتالوگ:

  1. کاتالوگ استند پلکسی
  2. کاتالوگ استند فلزی
  3. کاتالوگ استند تریبون دار

مشخصات و کیفیت استند کاتالوگ پلکسی:

این نمونه استند از جنس آلومینیوم و پلکسی کاملا شفاف است که به صورت زیگزاگ شده و قابلیت استفاده از هر دو طرف را داراست، یکی از ویژگی‌های این استند جمع شدن آکاردئونی، دسترسی دو طرفه، استفاده در فضاهای مختلفی همچون نمایندگی می باشد.

معرفی ویژگی ها و کاربرد استند فلزی:

این محصول همانطور که از نامش هویداست جنسی فلزی مانند دارد که دارای 4 الی 5 طبقه مجزا برای نگهداری برگه ها و بروشورهای تبلیغاتی است، فلزی بودن این استند مزیت هایی نیز به همراه دارد که عبارت است از: استحکام و مقاومت بالا، قابلیت جمع شدن و استفاده در مراکز مختلفی همچون فروشگاه ها و مراکز فروش که محبوبیت و فروش آن را به اوج رسانده است.

کاتالوگ استند تریبون دار و قابلیت های ویژه آن:

این نمونه کاتالوگ مانند دیگر نمونه های استند از طبقاتی مجزا و ویژه برای قرار دادن کاتالوگ ها برخوردار است، این استند کاتالوگ به دلیل داشتن تریبون کاربرد بیشتری دارد که در بازار از فروش و محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است.

از آنجایی که این وسیله ابزار ارتباطی بین تولید کننده و مصرف کننده است باید به گونه ای طراحی و تولید گردد که بتواند نظر مشتری را به خود جلب کرده و لذت ببرد، به همین منظور در زمان انتخاب و خرید این محصول با جزئیات و نکاتی توجه داشت.

آشنایی با نکات هنگام انتخاب کاتالوگ ها:

  • مصرف کننده باید نوع فعالیت خود را به طور دقیق بیان کند تا کاتالوگ از یک طراحی حرفه ای و بی نقص برخوردار باشد.
  • هنگام سفارش کاتالوگ ثبت اطلاعات تماس را فراموش نکنید زیرا مشتریان همواره به دنبال راه های ارتباطی و تماس با تولید کننده هستند که این روش یک گزینه عالی برای ارتباط و تماس راحت کاربران انتخاب گردیده است.

خرید جا کاتالوگی با تضمینی ترین کیفیت

بررسی قیمت استند جا کاتالوگی:

فروشگاه پرتابل استند یکی از مراکز فروش جا کاتالوگی در بهترین کیفیت و جنس است که کاربران و مصرف کنندگان گرامی با استفاده از این مجموعه می توانند بهترین استند کاتالوگ طراحی شده بی نقص و تایید شده را در قیمتی مقرون به صرفه خریداری نمایند.

شماره های درج شده در قسمت انتهای محتوا جهت هرگونه ابهام و استعلام قیمت استند کاتالوگ برای شما کاربران گرامی قرار داده شده است.