فروش میز کانتر

میز کانتر از انواع مختلفی برخوردار هستند. این میزها در بیشتر موارد برای معرفی محصولات و انجام تبلیغات مورد توجه هستند. میز کانتر نمایشگاهی با ساختار مناسبی برای محیط نمایشگاه طراحی می شود و از استقامت بالایی برخوردار است.

این میزها از وزن کمی برخوردار بوده و به آسانی جا به جا می شوند. شما می توانید میز کانتر نمایشگاهی را به راحتی جمع کنید و در باکس مورد نظر قرار دهید. این باکس ها نیز از پوشش حفاظتی مناسبی برای میز کانتر برخوردار هستند.

کاربرد میز کانتر

ما طیف گسترده‌ای از طراحی پیشخوان‌ها و ایستگاه‌های کاری نمایشگاه‌های تجاری را انجام می دهیم، میز کانترها با انواع شکل و اندازه عرضه می شوند. ضمن اینکه شما می توانید خرید کانتر نمایشگاهی را با توجه به نیازهای خود شخصی سازی کنید یا حتی سفارش دهید. عملکرد میز کانتر به گونه ای است که می تواند به عنوان میز اطلاعات، پیشخوان تبلیغاتی، نگه دارنده لپ تاپ یا سطح کار برای نوشتن سرنخ های جدید استفاده شود.

نکات مهم خرید میز کانتر نمایشگاهی

 • تحمل بار: یکی از ویژگی هایی است که در هنگام خرید میز کانتر نمایشگاهی مورد توجه قرار می گیرد.
 • قابلیت حمل از دیگر ویژگی هایی است که برای میزهای کانتر مدنظر قرار می گیرد. ممکن است شما نیاز به حمل و نقل میز کانتر داشته باشید.
 • جمع آوری آسان: میزهای کانتر باید به سرعت نصب و جمع شوند. در این صورت گزینه مناسبی برای استفاده در محیط های کاری می باشند.
 • وزن سبک اجازه حمل و نقل ساده و بدون دردسر میز کانتر نمایشگاهی را فراهم می کند.
 • ابعاد میز کانتر: میز کانتر یک نفره با ابعاد کوچک تر و میز کانتر دونفره با ابعاد بزرگتری عرضه می شوند.
 • قیمت میز کانتر نمایشگاهی با توجه به استقامت، ویژگی ها و ابعاد میز تعیین می شود.

کاربرد میز کانتر

 • نمایشگاه
 • نمایشگاه تجاری
 • رویدادهای شبکه
 • همایش ها
 • راه اندازی محصول
 • جلسات

میز کانتر تبلیغاتی

چنین میزهایی برای تبلیغات موثر مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند بازاریابی خوبی برای محصولات و برند شما به وجود آورند. به شرطی که اقدامات لازم برای طراحی آن ها مدنظر قرار گرفته باشند. چاپ میز کانتر می تواند دید مخاطب شما را بسیار تحت تاثیر قرار دهد. برای چاپ بنر از مواد با کیفیت کمک بگیرید. چاپ های متنوع می توانند پیشخوان های شما را به شکل مرتب به روز رسانی کنند.

مشاوره رایگان در مورد انتخاب کانتر مناسب

کانترهای تبلیغاتی روشی ساده و مقرون به صرفه برای ساخت یک سازه هستند که از آن ها برای تبلیغ محصولات استفاده می شود و به عنوان میز صحبت با مشتریان یا توزیع یا نمایش محصولات جدید استفاده می شود. اغلب آن ها دارای پایه های قابل حمل خود مونتاژ هستند و معمولاً در خرده فروشی برای راه اندازی غرفه محصولات جدید استفاده می شوند.

در بحث تبلیغات، ساده ترین کانترها با بیشترین تأثیر و در اندازه‌های مختلف موجود هستند تا مناسب رویداد یا نمایشگاه تجاری شما باشند. قفسه بندی این کانترها باید از هر نظر یکپارچه باشد، ضمن اینکه این میزها باید از طراحی مقاومی نیز برخوردار باشند. خرید یک پیشخوان تبلیغاتی، با اهداف تجاری انجام می شود تا بتواند پاسخ گوی نیازهای شما باشد.

خرید میز کانتر

خلاقیت در میز کانتر نمایشگاهی

خلاقیت می تواند طراحی کانتر مناسب برای نمایشگاه یا تبلیغات را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. در این صورت شما می توانید از یک پیشخوان جذاب و خلاقانه بهره مند شوید. فراموش نکنید پیشخوان ها بخشی از معرفی برند و محصول شما هستند و در صورت طراحی مناسب می توانند الگوهای مناسبی برای درآمدزایی باشند. این مسئله در فضاهایی همچون فروشگاه، شرکت یا حتی نمایشگاه تاثیر به مراتب بیشتری دارد.