پوستر اسنپ

منظور از پوستر اسنپ چیست؟

بطور کلی پوستر اسنپ وسیله ای تبلیغاتی می باشد و به معرفی خدمات و محصولات می پردازد. پوسترها در رنگبندی های جذاب و با کیفیت بالا تولید و با هدف جذب مخاطب منتشر می شوند. این نوع پوستر در هر فضایی به خوبی قابل استفاده می باشد و این قابلیت را دارد که به سرعت بتوان آن را تعویض کرد.

به سازه ای دکوراتیو که از جنس آلومینیوم ساخته می شود و دارای استحکام زیاد و وزن سبکی می باشد پوستر اسنپ می گویند. در واقع این پوستر برای بنرها، قاب پوسترها، تصاویر و پرده های چاپی محصولی با فرم جدید می باشد.

پوستر اسنپ به صورت کلیپسی، برای نگه داشتن انواع طرح های چاپی و پوسترها به کار برده می شود و در مکان های گوناگون و روی دیوارها و پارتیشن مورد استفاده قرار می گیرد. این پوستر با اسم های متفاوتی همچون پوستر فریم، قاب های قفل دار فنری، قاب پوستر، قاب های گیره ای و قاب فنری پوستر شناخته می شود.

کاربرد پوستر اسنپ چیست؟

پوستر اسنپ دارای کاربرد زیاد و مناسب برای مکان های مختلف می باشد و از آن میتوان جهت پوستر تبلیغاتی و طراحی فضای داخلی استفاده کرد. این نوع پوستر از این جهت که کاربرد زیادی در مکان های مختلف دارد از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. این مکان ها شامل موارد زیر هستند:

 • مجتمع ها و مراکز خرید
 • فروشگاه های زنجیره ای
 • دکوراسیون دفتر کار
 • ادارات
 • مطب ها
 • بیمارستان ها و داروخانه ها
 • رستوران ها
 • مترو
 • سالن های نمایش
 • بانک ها
 • هتل ها

ویژگی های پوستر اسنپ چیست؟

استفاده از پوستر اسنپ دارای مزایای زیادی می باشد که در ادامه آن ها را شرح خواهیم داد:

 1. این پوستر نصب آسانی دارد و تعویض پذیری آن به راحتی انجام می گیرد.
 2. این سازه ها علاوه بر وزن و حجم کمی که دارند از طراحی زیبایی هم برخوردار هستند که این امکان را برای آنها فراهم می آورد تا در فضاهای بیرونی و همچنین داخلی قابل نصب باشند.
 3. این نوع پوستر با ویژگی های درونی خود باعث جذب مخاطب برای رسیدن به هدف اصلی می شود.

این نوع پوستر این امکان را فراهم می آورد تا با نصب آن تبلیغات موثری را در جهت کار خود داشته باشید.

پوستر اسنپ در چه سایزهایی عرضه می شود؟

ابعاد پوستر اسنپ بسته به خود شخص دارد و میتواند آن را در سایز های متفاوت و همچنین به صورت متری سفارش دهد. علاوه بر آن میتوان این پوستر را در ابعاد استاندارد خود هم سفارش داد. آخرین ابعاد مورد سفارش برای پوستر تا 4 متر می باشد.

چاپ پوستر اسنپ

چاپ پوستر اسنپ غالبا روی کاغذ کتد انجام می شود و و به صورت یک طرفه و دو طرفه چاپ می شود.

یکی از پر استفاده ترین انواع چاپ پوستر، چاپ پلات لمینت است. در این نوع چاپ، که یک چاپ دیجیتال و باکیفیت است رنگ و طرح انتخاب شده با کیفیت بالا چاپ می شود. همچنین این نوع چاپ مشکلاتی مانند چین خوردگی، بازتاب نور از سطح طرح و … را ندارد و طرح به صورت مات و همچنین براق چاپ می شود.

اما بطور کلی از متریال های گوناگونی همچون کتد لمینت، سولیت و بنر در چاپ اسنپ استفاده می شود.

این پوستر وزن بسیار کمی دارد اما این قابلیت را دارد تا چاپی با وزن بیشتر از خودش را هم به راحتی تحمل کند و به همین دلیل میتوان آن را روی سازه های دیگر استفاده کرد.

برای مقاومت بالا و ماندگاری بیشتر پوسترها هم میتوان روکشی از سلفون و لمینت روی آن ها کشید.

قیمت پوستر اسنپ

قیمت پوستر اسنپ بر اساس طرح، نوع چاپ و ابعاد مورد نظر متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق، میتوانید بعد از انتخاب کامل پوستر مورد نظر، آن را به فروشگاه های معتبر که در این کار خبره هستند بسپارید تا اطلاعات دقیق از قیمت آن در اختیار شما قرار دهند.

فروش پوستر اسنپ در تمام فروشگاه هایی که چاپ پوستر انجام می دهند صورت می گیرد. اما باید دقت داشته باشید تا فروشگاهی را انتخاب کنید که از نظر کیفیت، کار خوبی تحویل شما دهد.